Naše tofu výrobky

Sojový sýr Tofu obsahuje velké množství lehce stravitelných rostlinných bílkovin a jen velmi málo tuku bez cholesterolu. Je kvalitním zdrojem vápníku, hořčíku a železa. Z vitamínů v něm nalezneme především vitamíny skupiny B, E. Je vhodné pro všechny skupiny populace. Doporučován je především pro lidi se sklonem k srdečním a cévním onemocněním, vysokým tlakem, cukrovkou, dětem a všem, kterým záleží na dobrém zdraví.

Tofu Vitall je vyrobeno z nejkvalitnější sóji, která je pěstována jen pro tento účel, na malém území Kanady. Obsahuje v průměru 45 % bílkovin, to je téměř dvojnásobek oproti výpěstkům z ČR či Slovenska, kde díky klimatu nelze docílit dostatečného podílu bílkovin bez použití mnoha dusíkatých hnojiv.

Při výrobě se sojové mléko se vaří odstředěné, bez pevných částic (okara), čímž dochází ke 100% oddělení bílkoviny od všech antinutričních látek a ke zjemnění konzistence výsledného produktu. Tofu Vitall je sráženo výhradně výtažkem z mořské soli (Nigari). Proces je řízen digitálně, je tak zaručena stálá kvalita. Pokud by vás zajímaly další podrobnosti ohledně procesů výroby, shlédněte naše video.

Tofu Vitall je ochucováno pouze klasickými a vysoce kvalitními přísadami, nakupovanými u prověřených dodavatelů čerstvých bylin a ingrediencí bez konzervantů, umělých barviv a modifikovaných vylepšovadel. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny (GMO), každá dodávka je přísně kontrolována a její způsobilost potvrzena certifikátem.

Tofu Vitall je baleno moderní variabilní balicí linkou. Proces balení je vysoce hygienický a ihned po zabalení je tofu uloženo do chladicích boxů, odkud je expedováno a rozváženo chladicími vozy. Chladírenský řetězec není nikdy porušen.

Tofu Vitall pikantní

Do pikantní řady patří výrobky ochucené nejrůznějším kořením a bylinkami nebo uzené bukovým dřevem. Tomu díky jeho nadýchanosti a vůni málokdo odolá. Doplňuje studenou i teplou kuchyni a je vynikajícím zdravým potěšením jak k snídani, obědu, večeři, ale i jako nakrájená laskomina k posezení s přáteli. Oproti tomu vás příchuť mořských řas přivede na pobřeží zdravých chutí a obohatí nejen vaše chuťové pohárky, ale také vaše tělo o živiny, vitamíny a minerální soli, které jsou v mořských řasách obsaženy. Lze použít jak do salátů, tak i do teplé a studené kuchyně.

BIO Tofu Vitall

Tofu Vitall bez příchuti

Tofu Natural je ideální k tvorbě různých chuťových variací díky své neutrální chuti. Lze použít jak do salátů, tak i do vařené podoby výborného oběda či večeře. Může se doplnit vaším oblíbeným mixem zeleniny a bylinek. Výtečně se hodí i pro přípravu sladkých dezertů. S přírodním tofu vytvoříte lákavé chutné a zdravé kombinace, které si zamilujete.

Tofu Vitall marinované stejky

Cibuláčky

Pomazánky

Ostatní výrobky

Pokud jste milovníky vegetariánské i veganské kuchyně nebo chcete jen odlehčit vaší vášni pro maso, ochutnejte křehké, ochucené a již na plátky nakrájené tofu v příchuti hamburger, které můžete rovnou servírovat, grilovat i tepelně upravit. Je delikatesní laskominou všech párty, večírků, grilování i samotné. Můžete doplnit o jakoukoliv přílohu. Vynikající je i křupavá, skvěle nakořeněná sójová sekaná, která ve vás roztočí kolo přívalu vzpomínek na kuchyni našich babiček a maminek. Výborná pochoutka jak pro teplou i studenou kuchyni. Lze podávat s přílohou nebo třeba jen s chlebem, okurkou a sojanézou, protože i tak smyslně nadchne vaše gurmánské chutě a doplní váš jídelníček o zdravé hlavní jídlo nebo třeba jen nakrájenou chuťovku. A nakonec lehká pšeničná bílkovina, která je nadýchanou a výborně nakořeněnou pochoutkou pro studenou i teplou kuchyni. Vyznačuje se rychlostí a jednoduchostí přípravy. Veget Burger ve vás rozezní serenádu chutí. Pokud jej ohřejete na pánvi s přílohami tradiční kuchyně nebo jen vložíte do housky, získáte s přidanou zeleninou výborný burger, jak pro hlavní jídlo, tak i pro lehkou a na živiny vydatnou svačinku.

Gastro (velké) verze našich výrobků